تعاون و اشتغال

بیکاری مشکل اساسی دولت/ تعاونی‌های بانوان ظرفیت‌ زیادی برای رفع مشکل بیکاری دارند

رئیس کمیسیون بانوان اتاق تعاون ایران با تأکید بر اینکه یکی از مشکلات اقتصاد کشور بیکاری و نبود ظرفیت‌های جدید شغلی است،‌ گفت: تعاونی‌های بانوان اگر در نهاد خانواده ایجاد شود علاوه بر حل مشکلات فرهنگی، معیشت آنان را نیز پوشش می‌دهد.

1 روز پیش 14:00 - 25 مرداد 1396
تعاونی بزرگ پایانه صادراتی محصولات کشاورزی کشور تأمین مالی شد

صندوق ضمانت­ سرمایه­‌گذاری­ تعاون از طریق صدور ضمانت ­نامه شرکت تعاونی پایانه صادراتی محصولات کشاورزی، تامین مالی سرمایه گذاری بزرگترین مرکز لجستیک و پایانه صادراتی محصولات کشاورزی کشور را انجام داد.

1 روز پیش 14:00 - 25 مرداد 1396
چینی‌ها جیغ ایرانی‌ها را در آوردند

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان در حالی به پایان رسید که عمده غرفه داران از عرصه محصولات بی‌کیفیت چینی و بعضی شرکت‌های ایرانی گلایه داشتند.

2 روز پیش 12:00 - 25 مرداد 1396
انتظار داریم قوانین معطل‌مانده تعاون در دولت جدید اجرایی شود

رئیس اتاق تعاون ایران با ابراز امیدواری از کابینه اقتصاد رئیس‌جمهور و ویژگی‌های آنان، گفت: افراد معرفی شده توانمند و هماهنگ هستند و امیدواریم قوانین معطل‌مانده تعاون پس از کسب رأی اعتماد بالا از مجلس، فوراً‌ اجرایی شوند.

2 روز پیش 12:00 - 25 مرداد 1396
کابینه اقتصادی دولت برای تقویت بخش تعاون عمل کنند/امیدواری به کسب رأی اعتماد ربیعی از مجلس

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های حمل و نقل دریایی کشور با ابراز امیدواری از کسب رأی اعتماد ربیعی در مجلس به نقاط ضعف کابینه قبلی در بخش تعاون اشاره کرد و گفت:‌امیدواریم کابینه بعدی در تقویت بخش تعاون انسجام بیشتری داشته باشد.

2 روز پیش 12:00 - 25 مرداد 1396
اعتقاد قلبی به بخش تعاون دارم/ ۱۳ برنامه برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی با رونمایی از ۱۳برنامه عملیاتی خود در آینده گفت: تحقق این برنامه‌ها تحول جدی در بخش‌های مختلف ایجاد خواهد کرد و بخش تعاون نیز با ایجاد ارتباطات زنجیره‌ای شاهد توسعه کیفی خواهد بود.

3 روز پیش 22:00 - 23 مرداد 1396
هم‌اندیشی وزرای اقتصادی دولت با نمایندگان مجلس و تعاون‌گران

برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حضور در اتاق تعاون ایران برای بررسی برنامه وزرای پیشنهادی و هم‌اندیشی با تعاون‌گران به اتاق تعاون ایران آمدند.

3 روز پیش 20:00 - 23 مرداد 1396
توکلی برای ربیعی شرط گذاشت

احمد توکلی عضو جدید مجمع تشخیص مصلحت نظام و نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در یادداشتی که آن را در تلگرام خود منتشر کرده است، از نمایندگان خواست که در رای دادن به علی ربیعی برای او شرط بگذارند.

3 روز پیش 18:00 - 23 مرداد 1396
حمایت غرضی از کابینه روحانی/ کابینه اقتصادی در مجلس رأی می‌آورد

غرضی با بیان اینکه کابینه دولت در مجلس شورای اسلامی قطعاً رأی خواهد آورد، گفت: کابینه اقتصادی معرفی شده، چالشی برای گرفتن رأی اعتماد از مجلس ندارد.

3 روز پیش 17:00 - 23 مرداد 1396
تعاونی‌های مسکن مهر پس از تحویل پروژه منحل می‌شوند/ تخلف اعضای هیأت مدیره برخی تعاونی‌های مسکن

معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام این خبر که تعاونی‌های مسکن مهر پس از تحویل پروژه به اعضای خود باید منحل شوند، گفت: برخی از اعضای تعاونی‌های مسکن تخلفات عدیده‌ای را در جریان تحویل پروژه داشته‌اند.

3 روز پیش 16:00 - 23 مرداد 1396
اعطای جایزه جهانی دریانورد شجاع به کاپیتان ایرانی

سازمان بین‌المللی دریانوردی (IMO) در نامه‌ای رسمی به سازمان بنادر و دریانوردی ایران کاپیتان فقید ایرانی امیر جنبد را به عنوان دریانورد شجاع، شایسته قدردانی دانست و وی را شایسته جایزه جهانی شجاعت اعلام کرد.

3 روز پیش 15:00 - 23 مرداد 1396
اشتغال پایدار جوانان در ۶۷ روستای تهران کلید خورد

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران از اجرای سه طرح اشتغالزا در استان تهران خبرداد و گفت: امسال ۶۷ طرح روستا تعاون را برای ایجاد اشتغال پایدار جوانان در روستاهای استان تهران اجرا می‌کنیم.

4 روز پیش 01:00 - 23 مرداد 1396
کردستان عراق مقصد جدید محصولات تعاونی‌های ساختمانی

رئیس اتاق تعاون ایران با تأکید بر اینکه کردستان عراق با تفاهم ایجادشده مقصد جدید محصولات تعاونی‌های ساختمانی ایران خواهد بود، گفت: یکی از مسیرهای توسعه اشتغال رونق مسکن و ساخت‌وساز است.

4 روز پیش 15:00 - 22 مرداد 1396
اکنون بهترین زمان برای خرید مسکن است/ تا یک‌سال آینده جهش قیمتی در مسکن نداریم

معاون وزیر مسکن و شهرسازی با تأکید بر اینکه تا یکسال آینده در بخش مسکن جهش قیمتی رخ نخواهد داد، گفت: اکنون بهترین زمان تهیه مسکن برای خریداران واقعی است.

4 روز پیش 15:00 - 22 مرداد 1396
آخرین خبرها از تاسیس ایرلاین‌های جدید

رییس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان این که تعدادی از شرکت‌های هواپیمایی جدید توانسته‌اند موافقت اصولی برای آغاز به کار خود را دریافت کند، اظهار کرد: مرحله بعدی برای این ایرلاین‌ها خرید و وارد کردن هواپیماهای مورد نیاز است.

4 روز پیش 14:00 - 22 مرداد 1396
تعلق سنوات به کارگران در صورت ترک کار

یک کارشناس حقوق کسب و کار گفت: سنوات یا مزایای پایان کار مبلغی است معادل یک ماه آخرین حقوق دریافتی کارگران که کارفرمایان مکلفند در صورت خاتمه قرارداد به هریک از طرق مندرج در ماده ۲۱ قانون کار به آنها پرداخت کنند.

5 روز پیش 04:00 - 22 مرداد 1396
تاکید دولت دوازدهم بر اشتغالزایی از طریق تعاون روستایی/هر نوع توسعه‌ای از مسیر مسکن آغاز می‌شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه افتتاح نمایشگاه صنعت ساختمان در واکنش به سؤالی درباره حضورش در کابینه دوم آقای روحانی گفت: حضورم در کابینه بعدی به تشخیص نمایندگان مجلس شورای اسلامی بستگی دارد.

5 روز پیش 14:00 - 21 مرداد 1396
هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان آغاز به کار کرد

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان هم‌اکنون با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مسئولان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی آغاز به کار کرد.

6 روز پیش 12:00 - 21 مرداد 1396
رشد اقتصادی و امیدواری محصول تدبیر چه کسانی است؟

با انتقال اثر تاخیری بحران اقتصادی سال 92 به 93 و با توجه به اینکه بیش از 60 درصد اقتصاد ایران وابسته به درآمد‌های نفتی است، امکان روبرو شدن با اعتصاب‏‌‌ها و اعتراض‏‌های گسترده مردم، پیمانکاران و صاحبین صنایع، امکانی دور از ذهن نبود

1 هفته پیش 12:00 - 19 مرداد 1396
خبرنگاران مشمول قانون مشاغل سخت و زیان‌آور هستند/ تشکیل کمیته‌ای برای تشخیص خبرنگاران

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تشکیل کمیته‌ای برای تشخیص مشاغل خبرنگاری در مطبوعات و خبرگزاری‌ها برای استفاده از مزایای شغل سخت و زیان‌آور خبر داد و گفت: خبرنگاران مشمول قانون بازنشستگی مشاغل سخت و زیان‌آور هستند.

1 هفته پیش 13:00 - 18 مرداد 1396