مدیرعامل بیمه پارسیان مطرح کرد: معرفی طرح اعطای سهام پارسیان


دیده بان بورس: طرح اعطای سهام شرکت بیمه پارسیان به دارندگان بیمه های عمروسرمایه گذاری، با هدف ایجاد ارزش پایدار برای بیمه گذاران و وفاداری هر چه بیشتر آنان ارائه شده است.

به گزارش روابط عمومی بورس تهران، هادی اویارحسین مدیر عامل بیمه پارسیان با بیان مطلب فوق  به اهداف طرح اعطای سهام شرکت بیمه پارسیان اشاره کرد و گفت: طرح اعطای سهام شرکت بیمه پارسیان به دارندگان بیمه های عمروسرمایه گذاری، با هدف ایجاد ارزش پایدار برای بیمه گذاران محترم و وفاداری هر چه بیشتر آنان ارائه گردیده است و با عنایت به ماهیت بلند مدت این بیمه ­نامه­، اهدای سهام شرکت بیمه پارسیان نسبت به  ترغیب مشتریان در ایجاد تعلق خاطر و حفظ تعهد موثر خواهد بود.

وی به ارایه خدمات ویژه این طرح به بیمه گذاران اشاره کرد و افزود:  شرکت بیمه پارسیان ضمن سهیم نمودن بیمه­ گذاران در سود سرمایه حاصل از سهام اهدا شده (از جمله سود نقدی سالیانه آن و استفاده از حق تقدم خرید سهام)، مجموعه متنوعی از سبد مالی و بیمه­ ای با خدمات ویژه را به ایشان ارائه می کند.

مدیر عامل بیمه پارسیان تصریح کرد: در این طرح، بیمه­ گذاران محترم می ­توانند با خرید بیمه نامه عمروسرمایه­ گذاری ضمن تامین آرامش و آسایش خاطر ناشی از مزایای پوشش ­های متنوع بیمه‌ای، اندوخته مطمئن و مناسبی را نیز در پایان مدت بیمه ­نامه دریافت کنند و از این اندوخته به عنوان سرمایه‌ای برای دوران بازنشستگی (بصورت یکجا یا در قالب مستمری) استفاده نمایند. علاوه بر این، با مشارکت در بازارهای سرمایه در سود سهام شرکت بیمه پارسیان سهیم می­ باشند. در نتیجه، به دلیل ترکیب دارایی­ ها در این طرح، علاوه بر به حداقل رساندن میزان ریسک متعلقه، ارزش سرمایه گذاری بیمه گذاران روندی رو به رشد خواهد یافت.

اویار حسین شرایط اهدای سهام شرکت بیمه پارسیان به خریداران بیمه نامه عمروسرمایه گذاری در این طرح و بازه زمانی اجرا آن را تشریح کرد و گفت: به مشتریانی که اقدام به خرید بیمه نامه عمرو سرمایه گذاری نمایند، و مجموع حق بیمه پرداختی آنان در طی مدت طرح به حد نصاب تعیین شده (مطابق جدول پیوست) برسد، حداکثر 1000 سهم از سهام شرکت بیمه پارسیان اهدا می نماید. زمان اجـــرای آن  از 22/07/1396 لغایت 21/12/1396 می باشد و جامعه هدف ما خریداران بیمه ­نامه عمروسرمایه­ گذاری در طی مدت طرح هستند.

در خصوص جزییات نیز به شرح جدول زیر در زمینه پرداخت حق ­بیمه تا سقف مقرر متناسب با شرایط جدول اقدام خواهدشد:

 

ردیف

عناوین

 

تخصیص 500 سهـم با مجموع حق­بیمه پرداختی پنج میلیون ریال برای هر بیمه ­گذار

 

تخصیص حداکثر 1000  سهم با مجموع حق بیمه پرداختی ده میلیون ریال و بیشتر برای هر بیمه­ گذار

 

پرداخت حق ­بیمه تا آخرین سررسید بیمه ­نامه در طی مدت طرح  

 

عدم ابطال و بازخرید بیمه­ نامه در سال اول بیم ه­ای

 

 

2 هفته پیش 12:00 - 20 آبان 1396